Wyróżnieni przez UNICEF Polska

Cieszymy się ogromnie, że możemy podzielić się z Wami radosną nowiną! Zostaliśmy uhonorowani dyplomem od UNICEF Polska!

Dumnie ogłaszamy, że nasze zaangażowanie w organizację obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka zostało docenione. Ten wyjątkowy certyfikat to dowód uznania dla całej społeczności szkolnej za aktywne zaangażowanie w działania, które przybliżają temat praw dziecka.

Dzięki wspólnym wysiłkom uczniów, nauczycieli oraz rodziców, udało nam się stworzyć niezapomnianą atmosferę podczas obchodów Dnia Praw Dziecka. To właśnie Wasze zaangażowanie, kreatywność i empatia sprawiły, że nasza szkoła wyróżniła się na tle innych placówek edukacyjnych.

Certyfikat od UNICEF Polska jest dla nas ogromnym zaszczytem, ale przede wszystkim potwierdzeniem, że praca na rzecz edukacji i promocji praw dzieci ma realny wpływ na rozwój społeczności. To także zobowiązanie do kontynuowania działań na rzecz dzieci i młodzieży, zachęcając ich do rozwijania świadomości oraz aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym.

Opiekunowie przedsięwzięcia:

Milena Leszczyńska