Niespodzianka chłopców klasy 8 na Dzień Kobiet

NIESPODZIANKA CHŁOPCÓW Z ÓSMEJ KLASY Z OKAZJI DNIA KOBIET

Chłopcy z Ósmej klasy przygotowali wspaniałą niespodziankę dla dziewczyn z klasy w formie prezentacji.
Każdy chłopak wykonał własnoręcznie kolorową filiżankę z masy solnej, którą pięknie pomalował, ozdobił, a następnie przygotował i napisał własną dedykację dla swojej koleżanki.
Chłopcy zrobili zdjęcia swoich upominków, które umieścili w prezentacji multimedialnej. Swoją pracę wraz z podkładem muzycznym oraz życzeniami dla każdej dziewczyny z klasy przedstawili na zajęciach z wychowawcą.
Oczywiście było to dla Nas wszystkich wielkie zaskoczenie. Na twarzach dziewczyn nie zabrakło uśmiechu, radości, wrażeń, również u mnie jako wychowawcy. Chłopcy z ósmej klasy potrafią świetnie zaskoczyć! Byłam pod wielkim wrażeniem, aż głos mi się załamał. Niesamowite wrażenie, które będziemy długo pamiętać!
To nie wszystko!  Te piękne, kolorowe filiżanki zostały podarowane dziewczynom w Szkole Podstawowej podczas próbnych egzaminów.
Była to radosna chwila, pełna wrażeń, emocji i uśmiechu.
Chłopcy jestem z Was bardzo dumna!

W imieniu swoim i wszystkich dziewczyn z klasy bardzo serdecznie dziękujemy za pamięć .
Ten dzień pozostanie Nam długo w pamięci!

Dumny Wychowawca kl.8
Małgorzata Pietrzak