Andrzejki

W dniu 24 listopada  oraz 30 listopada 2015r, odbyła się zabawa andrzejkowa oraz mini  plebek show
dla Szkoły Podstawowej, zorganizowana przez świetlicę socjoterapeutyczną, oraz samorząd szkolny
Samorząd Szkolny przygotował dla wszystkich uczniów wróżby, zabawy , konkursy. Również nie zabrakło w  tych dniach talentów muzycznych.
Każda klasa przygotowywała  i zaprezentowała  swoje ulubione utwory muzyczne, które były oceniane przez naszą komisję samorządu szkolnego .
Nie zabrakło  różnych łakoci,  picia i nagród.
 Uczniowie świetnie się  razem bawili i tańczyli  tworząc , różne koła, pociągi itp.
Zabawa andrzejkowa dostarczyła dzieciom dużo radości, wtranżoleń, emocji, Wszystkie dzieci  bardzo się ze sobą zintegrowały ,Było bardzo wesoło i przyjemnie.

Wyniki plebiscytu muzycznego:
I m. Sądej Alicja, Dynas Agata, , Drewnowska Wiktoria, Lewandowska Oliwia
IIm. Jaguś Paweł, Pawłowski Jakub, Frątczak Oskar
IIIm.Sulecka Oliwia, Szarafińska Kinga, Krysiak Anna, Drobysz Karol, Sadowska Wiktoria. Kozak Julia, Mucha Karolina

Organizator: Małgorzata Pietrzak