Dzień Nauczyciela

W dniu 13 października 2015r. W Zespole Szkół w Rzęczkowie Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej, przygotował część artystyczną z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Uczniowie Samorządu, wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły dedykowali wiersze, oraz piosenki . Podczas przedstawienia towarzyszyła nam nasza wspaniała orkiestra szkolna.
Nie zabrakło również wrażeń podczas zaprezentowania przez uczniów poszczególnych zajęć lekcyjnych. Było śmiesznie i wesoło.
Pod koniec akademii uczniowie wręczyli przygotowane samodzielnie na  kółku plastycznym upominki dla wszystkich nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

Akademię  przygotowała Pani
         Małgorzata Pietrzak